free responsive site templates

# CUBE

Podstawowy, a jednocześnie multifunkcjonalny moduł eventowy z rodziny Connectto!

Nowoczesny 
wygląd
Błyskawiczna
komunikacja
Statystyki
na żywo
Elektronizacja
komunikacji

MECHANIZM PRZYKŁADOWY

Paneliści po wystąpieniu zachęcają uczestników do ściągnięcia dodatkowych materiałów i skryptów poprzez znajdujące się na sali cube'y. Goście zbliżają swoje identyfikatory do odpowiedniego cube'a, po chwili otrzymują na maila materiały w wersji elektronicznej.

WIĘCEJ ZASTOSOWAŃ:

Mobirise

Standard Cube 

umożliwia uczestnikom wydarzenia pobieranie materiałów konferencyjnych. Goście po zakończonej prelekcji zbliżają swoje identyfikatory do cube'a i po chwili otrzymują na maila prezentację prelegenta.W zależności od agendy wydarzenia, zawartość materiałów do pobierania może się automatycznie zmieniać po zakończeniu każdej kolejnej prezentacji.

Mobirise

Meeting Cube

jest to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w networkingu. Wystarczy aby dwóch uczestników jednocześnie przyłożyło swoje identyfikatory do cube'a i w ten sposób wymienią się wirtualnie swoimi wizytówkami, otrzymując na maila dane kontaktowe. Poza wizytówką uczestnicy mogą otrzymywać również krótkie prezentacje bio o uczestnikach wydarzenia.

Mobirise

Navi Cube

ułatwia uczestnikom poruszanie się po przestrzeni eventowej. Po zbliżeniu identyfikatora do odpowiedniego cube'a, na dużym ekranie może wyświetlić się numer sali warsztatowej, lokalizacja wybranego stoiska targowego lub numer stolika bankietowego, do którego przypisany jest uczestnik.Mobirise

Promotion Cube

zwykle wykorzystywany na stoiskach wystawienniczych i targowych. Po zbliżeniu przez gościa identyfikatora do cube'a, wysyła on na adres e-mail wszelkich materiały reklamowe i marketingowe. Bardzo istotną cechą tego rozwiązania jest możliwość gromadzenia danych i tworzenie w ten sposób bazy potencjalnych Klientów, zainteresowanych ofertą konkretnego wystawcy.KTO PYTA NIE BŁĄDZI

Nie bój się pytać! Chętnie odpowiemy na każde pytanie i opiszemy nasze możliwości.