free html5 templates

# APP

Stwórz własną aplikację eventową dla uczestników wydarzenia!

Wszystkie systemy operacyjne
Łatwość
obsługi
Personalizacja komunikacji
Błyskawiczne wdrożenie

MECHANIZM

Uczestnicy otrzymują mail lub SMS z linkiem do aplikacji. Nie wymaga ona pobierania ani instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania na urządzeniu mobilnym. Aplikacja dostarcza pełną funkcjonalność od sprawdzenia spersonalizowanej agendy wydarzenia, zapisy na warsztaty, sprawdzenie mapy dojazdu, zarządzaniem ruchem w trakcie wydarzenia, możliwość wypełniania ankiet, aż do przesyłania pytań do prelegentów, organizowania konkursów, pobieranie materiałów oraz aktywności networkingowych.

ZALETY

ułatwienie dla uczestników w poruszaniu się po evencie, szybki dostęp dla organizatora do statystyk wydarzenia, brak konieczności instalacji na urządzeniu, możliwość wysyłania powiadomień SMS, możliwość wprowadzania zmian w aplikacji na każdym etapie.  

Agenda

Dzięki personalizacji linku wysłanego smsem, każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowaną agendę. W razie nagłych zmian agenda automatycznie się zaktualizujeWarsztaty

Za pomocą aplikacji uczestnik może zapisać się na interesujące go warsztaty. Na żywo widzi ile jeszcze miejsce zostało oraz może zmienić zdanie a tym samym zwolnić miejsce na jednych warsztatach i zająć na innych.


Punkty

Jeśli podczas eventu organizowane są konkursy podczas których hostessy przypisują punkty na tabletach. Wówczas uczestnik może sprawdzić swoj stan punktów poprzez aplikację. Punkty aktualizują się automatycznie.

Ankiety

Podczas wydarzenia uczestnicy mogą dzielić się z organizatorem swoimi opiniami. Dzięki temu kolejne wydarzenie będzie przygotowane jeszcze lepiej z myślą o uczestnikach.


KTO PYTA NIE BŁĄDZI

Nie bój się pytać! Chętnie odpowiemy na każde pytanie i opiszemy nasze możliwości.