Najnowszy System do usprawnienia przebiegu wydarzeń sportowych.

Stworzyliśmy system z myślą o klubach i drużynach sportowych by usprawnić działania organizatorów oraz proces sędziowania w trakcie trwania różnego rodzaju wydarzeń sportowych.

W jednym dedykowanym danej dziedzinie sportu lub powiązanym z danym klubem panelu do zarządzania na przykład serią spotkań kluby z całej Polski mają możliwość tworzenia swoich kont i profili. Tą drogą zgłaszają też swoich zawodników do udziału w konkretnych zawodach, w określonym czasie i miejscu od razu precyzując w których konkurencjach dany zawodnik bierze udział.  


 Ułatwia to całość procesu rejestracji zawodników jak potem usprawnia również proces sędziowania. Dodatkowo tworzy się historia startów danego zawodnika i klubu do którego przynależy (oczywiście wzięliśmy pod uwagę możliwość zmiany klubu:)

Kolejny element naszego rozwiązania to powiązana z systemem rejestracji Aplikacja do oceniania konkurencji już bezpośrednio na zawodach. Każdy sędzia dostaje swój tablet na którym ma możliwość oceniania zawodników. Oceny automatycznie wpadają do bazy danych, co zdecydowanie usprawnia podsumowania danych konkurencji. Oceny mogą automatycznie wyświetlać się w biurze zawodów lub na dedykowanej stronie www .pokazując od razu ranking zawodników. Jest to aplikacja na tablety z system operacyjnym Android. Tutaj poza samym systemem, który wiele ułatwia potrzebna jest również osoba do koordynacji całego procesu oceniania.

Gdy w trakcie konkurencji zmienia się startujący zawodnik tablety otrzymują informację od koordynującej bazy wydarzenia i automatycznie zmienia się widok planszy tabletu sędziego co pozwala mu następnie dokonywać oceny zawodnika bez zagłębiania się w procesy technologiczny.

Dodatkową zaletą tego systemu jest to, że łączny widok ocen pokazywany jest na osobnym monitorze, który można wyświetlić na dowolnej diodzie albo dużym ekranie na życzenie organizatora evenu.


Za nami już kilka wydarzeń sportowych o randze narodowej (zawodnicy z całej Polski) na których mieliśmy okazję udowodnić bezbłędne działanie tego systemu co pozwala nam z czystym sumieniem zachęcać do korzystania z niego w trakcie organizowanych przez Państwa zawodów.


Sprawność i szybkość przekazu informacji na tych wydarzeniach była dla samych organizatorów miłym zaskoczeniem i pozwoliła na bezproblemowe realizowanie założonej agendy spotkań.