Jak działa RECEPCJA?

Czas to pieniądz, a zadowolenie uczestników również od tego czasu zależy- niewiele osób lubi tracić czas czekając w kolejkach do odbioru identyfikatora. Szczególnie, ze współcześnie mamy też najcześciej na wejściu dodatkowe procedury związane z obostrzeniami covidowymi.
Goście przybywający na wydarzenie zgłaszają się do punktów recepcyjnych. Tam po okazaniu spersonalizowanego codu QR otrzymanego po przejściu rejestracji (wysyłanego mailem lub sms'em) dostają swój pakiet startowy i identyfikatory lub opaski. Możliwości jest wiele zależy od tego jaką procedurę ustali z nami klient. Czasem wystarczy sprawdzenie imienia i nazwiska na wirtualnej liście na tablecie (listy te dostępne na kilku urządzeniach automatycznie się aktualizują ponieważ dostają aktualną bazę uczestników prosto z naszego admina wydarzenia). Innym razem uczestnik pokazuje qr code, ma drukowaną personalizowaną etykietę którą się nakleja na identyfikator, dostają do tego tag NFC który jest sparowany z ich danym z bazy dzięki, temu w któremu w oka mgnieniu odznaczają się na wirtualnej liście obecności przed wejściem do konkretnej sali wykładowej. Jeszcze innym za pomocą specjalnej aplikacji po potiwerdzeniu danych dostają tylko opaskę lub opaskę z NFC. Ile scenariuszy, ile potrzeb tyle rozwiązań.
Po odbytym procesie rejestracji lub recepcji uczestnicy otrzymują SMS powitalny z linkiem do znów w pełni personalizowanej aplikacji webowej, lub maila z podstawowymi informacjami o evencie- w zależności od tego, którą z opcji wybrał organizator danego eventu.
Sam system recepcji wpływa korzystnie nie tylko na czas trwania samego OTWARCIA eventu- jest również świetnym zapleczem informacji dla samego organizatora. Przez cały czas trwania wydarzenia organizator ma dostęp do pełnych statystyk eventowych. Dzięki temu wie na bieżąco ilu gości weszło, kto konkretnie już jest na terenie lokalizacji.
Bez względu na rozmach wydarzenia jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dostosować nasze technologie pod wymogi Waszego eventu- jedyne czego potrzebujemy to Państwa chęci i zaufanie- reszta leży w naszych możliwościach!