Dlaczego #EVENT #ONLINE a nie #ZOOM? Jakie podstawowe korzyści niesie za sobą organizacja eventów online.

Sytuacja na świecie ciągle się zmienia. Właściciele większych, mniejszych firm szukają rozwiązań JAK zorganizować wydarzenie, zadbać o integrację pracowników nie narażając ich zdrowia czy bezpieczeństwa.
Zamienić dotychczasowe kilkugodzinne kongresy na serię meetingów na ZOOMie czy MS Teams'ach to nielada wyzwanie, które niestety zaowocuje niczym innym jak spadkiem zaangażowania uczestników i zniechęceniem do dłuższego udziału.
Rewelacyjnym rozwiązaniem tego typu rozterek jest EVENT ONLINE i cała gama możliwości jakie za sobą niesie.
Zacznijmy od tego, że jak na każdym spotkaniu MIEJSCE jest ważne! Nasz świat rzeczywisty zostaje w przypadku online zastąpiony platformą, która uwzględnia, np. m.in.:
- recepcję,
- scenę główną, która jest czołowym miejscem "akcji" i tak jak podczas wydarzeń LIVE to tu odbywają się najważniejsze mowy, wykłady, dyskusje
- sesje panelowe, często funkcjonujące jako odrębne webinary, stanowiące uzupełnienie tego co ma miejsce na scenie głównej
- przestrzeń do networkingu, gdzie uczestnicy mogą swobodnie nawiązywać relacje, dyskusje, rozmowy 1:1,
- expo z myślą o partnerach, sponsorach, którzy w takiej przestrzeni mogą się zaprezentować, nawiązać kontakt z uczestnikami, a nawet zamieścić upominek dla uczestnika.
Te wyżej wymienione to tylko CZĘŚĆ z możliwych do realizacji modułów. To jakie moduły znajdą się na danym evencie zależy głównie i przede wszystkim od samego organizatora, od celu wydarzenia oraz oczekiwań samych uczestników.
Wydarzenie online jest niezwykłym połączeniem możliwości jakie daje nam technologia z zasobami jakimi dysponuje organizator danego eventu, prelegenci, firma i ludzie ją tworzący.
Stwórz coś naprawdę niezwykłego.
Wiesz, że organizowanie wydarzenia na żywo w obecnej sytuacji nie przejdzie w Twojej firmie? Przenieś event do świata online.
Zadbaj o integrację i zadowolenie Twoich pracowników.